icon

Ahojte dievcata. Ake mate skusenosti s Ciernou horou? Chceme tam ist na dovcu, ale kamarati ma strasia, ze je to zle s jedlom, ze mam brat lieky a vsetko na zaludok. No je pravda, ze tam boli 10r dozadu. Chcela by som tam ist s 3 detmi (5,8,11). Mate skusenosti, dakujem?

avatar

My sme boli minulý rok a teda žiadne problémy s jedlom, ani so žalúdkom. To hrozí skôr v Turecku či Egypte.

Dnes o 14:43
avatar

Chodíme často a maximálna spokojnost.

Dnes o 14:46
avatar

Za nas vsetko ok

Dnes o 14:52
avatar

Vsak ale to zalezi od jednotlivca
Nikdy nevies kde Ti to nesadne

Dnes o 16:21
avatar
@lenka1993

Chodíme často a maximálna spokojnost.

Mne toto hovoria snáď na každú krajinu, či Albánsko, Chorvátsko, Tunisko, Egypt,... O čo som sa zaujímala, to vždy bola min jedna reakcia ale tam mali žalúdočné problémy.... Pokiaľ nemáte nejak extra citlivé žalúdky, nemyslím si,že by mal byť nejaký problém.

@lenka1993 prosím ťa, je tam All inclusive? Čo čítam či čierna hora, či Albánsko, je to skôr plná penzia ako All inclusive

Dnes o 16:30
avatar
@lilinka88

Mne toto hovoria snáď na každú krajinu, či Albánsko, Chorvátsko, Tunisko, Egypt,... O čo som sa zaujímala, to vždy bola min jedna reakcia ale tam mali žalúdočné problémy.... Pokiaľ nemáte nejak extra citlivé žalúdky, nemyslím si,že by mal byť nejaký problém.

@lenka1993 prosím ťa, je tam All inclusive? Čo čítam či čierna hora, či Albánsko, je to skôr plná penzia ako All inclusive

@lilinka88 my chodime na súkromie lebo chodíme na dlho. Stravujeme sa ráno na ubytovaní a inak reštaurácie.

Dnes o 16:47