Ahojte dievcata. Ake mate skusenosti s Ciernou horou? Chceme tam ist na dovcu, ale kamarati ma strasia, ze je to zle s jedlom, ze mam brat lieky a vsetko na zaludok. No je pravda, ze tam boli 10r dozadu. Chcela by som tam ist s 3 detmi (5,8,11). Mate skusenosti, dakujem?
Chodíme často a maximálna spokojnost.
Za nas vsetko ok
Vsak ale to zalezi od jednotlivca
Nikdy nevies kde Ti to nesadne
Chodíme často a maximálna spokojnost.
Mne toto hovoria snáď na každú krajinu, či Albánsko, Chorvátsko, Tunisko, Egypt,... O čo som sa zaujímala, to vždy bola min jedna reakcia ale tam mali žalúdočné problémy.... Pokiaľ nemáte nejak extra citlivé žalúdky, nemyslím si,že by mal byť nejaký problém.
@lenka1993 prosím ťa, je tam All inclusive? Čo čítam či čierna hora, či Albánsko, je to skôr plná penzia ako All inclusive
Mne toto hovoria snáď na každú krajinu, či Albánsko, Chorvátsko, Tunisko, Egypt,... O čo som sa zaujímala, to vždy bola min jedna reakcia ale tam mali žalúdočné problémy.... Pokiaľ nemáte nejak extra citlivé žalúdky, nemyslím si,že by mal byť nejaký problém.
@lenka1993 prosím ťa, je tam All inclusive? Čo čítam či čierna hora, či Albánsko, je to skôr plná penzia ako All inclusive
@lilinka88 my chodime na súkromie lebo chodíme na dlho. Stravujeme sa ráno na ubytovaní a inak reštaurácie.
My sme boli minulý rok a teda žiadne problémy s jedlom, ani so žalúdkom. To hrozí skôr v Turecku či Egypte.