icon

Ahojte kocky komecne prisla pre mna stastna chvíľa mozem si objednat mycku riadu...baby ake mate myšky... odporucte mi prosim ...

avatar

Skus vyhladat pod heslom umyvacka, umyvacku. Je tu plno prispevkov aj z decembra 🙂

11. jan 2019
avatar

Pre mna Bosch

11. jan 2019
avatar

Bosch

11. jan 2019
avatar

Bosch

11. jan 2019
avatar
11. jan 2019
avatar

Bosh veľká a suflik na riad hore

11. jan 2019
avatar

@monqy aj ja mam tu a som spokojna vela do nej vieme natrepat....doslovne natrepat 😉

11. jan 2019
avatar

Jednoznačne BOSH.

11. jan 2019
avatar

Ja mam siemens a je perfektna. Na 30minutovom programe umyvam vsetko, aj hrnce. Iny ani nepouzivam. Ma suflik na pribory. To je super vec oproti kosiku.

11. jan 2019
avatar

Baby a cenová relácia vasich myciek prosim Vas

11. jan 2019
avatar

Bosch 60 tka

11. jan 2019
avatar

Nasa Bosch teraz v akcii 420 eur.

11. jan 2019