Ahojte. prosím bol niekto v Štúrove a išiel aj do Maďarska do toho Aquaparku čo je za hranicami? že či sa tam oplatí ísť s deťmi pozrieť na jeden deň :D
Lebo oba su super , do Lipotu sa oplati ist aj na jeden den , zabava pre deti super, len cez vikendy to tam je plnka ,skor by som to dala cez tyzden
Určite sa oplatí.My chodíme k známym pri Štúrovo stanovať a kúpať sa chodíme do aquaparku v HU,je to tam super,len cez most.Este sme ani raz neboli v Štúrove -brrr,veľa ľudí....A inak na Maďarskej strane majú výborné burgery ❤️
Myslíš asi v ostrihome .Boli sme a dalo sa .Strava tam je ale že nič moc
My sme tam boli v sobotu keď pršalo, je to tam fajn, určite sa oplatí ísť pozriet
@patriciavanesska myslim v Ostrihome tam hned za mostom je tušim nejaky aquapark.
Poprosím a cenovo ako to je? Je lacnejšíe ako Štúrovo ďakujem
my sme boli v ostrihome raz, kupanie a bazeny fajn, detom sa pacili vlny, ale inak mi to prislo spinave, hlavne satne a vnutorne sprchy a aj restauracia. Detom som aj zakazala sa sprchovat tam.
@tapka146 či názov ti nepoviem,ale je hneď napravo ako pôjdete do Maďarska cez most.Vedla sa mi zdá bola aj nejaká čínska reštaurácia.Inak choďte sa pozrieť aj na pešiu zónu a dajte si kávu atď.,my sme za 4kavy a 4velke limonády zaplatili pred rokom necelých 8e,až nám skoro oči vypadli🙂,že bomba cena.Inak poprechádzať sa po brehu Dunaja je top večer,keď je most aj Ostrihom vysvieteny.
Ostrihom. Áno boli a dobre bolo. Tento rok.
Myslite v madarsku aquapark Lipot , alebo co je v budapesti aquaworld