Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
tatianasevcikova
13. máj 2017
123 

🔋Prílev energie🔋

Ahojte

🍇🍈🍉🍊🍋🍌🍍🍎🍓🍒🍑🍐🍏🥝

Chcela by som vám napísať pár riadkov o novinkách od RioFresh Body&Future active smoothie a vital energy. 

Ako prvý by som popísala napoj Body&Future active smoothie

🥝🍏🍐🍑🍒🍇🍓🍎🍍🍌🍋🍊🍉🍈

Je to nesýtený viacdruhový ovocný nápoj s tekvicovým pyré. 

Zloženie: ovocné šťavy lisované za studena: mandarínka, ananás, pomaranč, citrón, ovocné pyré (mango,banán), jablková dreň, antioxidant kyselina askorbová, tekvicové pyré, rastlinná bielkovina a zmes vitamínov: vitamín B6, B12, kyselina listová a pantoténová, niacín a vitamín C.

  1. Nedostatok vitamínu B6 sa môže prejaviť náladovosťou alebo poruchami správania. Osožný je pri predmenštruačnom syndróme.
  2. Nedostatkom vitamínu B12 môžeme trpieť poruchami pamäti, málokrvnosťou, prípadne chronickou únavou.
  3. Kyselina listová alebo vitamín B9 je potrebný pri látkovej premene. Jej nedostatok sa prejavuje najmä v tehotenstve, kedy môže dôjsť k závažným poruchám plodu, potratu a nízkej pôrodnej hmotnosti.
  4. Kyselina pantoténová vitamín B5 je potrebný k správnemu metabolizmu tukov, sacharidov a aminokyselín. 
  5. Niacín vitamín B3 má nenahraditeľnú úlohu pri premene potravy na energiu.

Nápoj je treba držať v chladničke. Množstvo ovocia a vitamínov robia z tejto fľaštičky vitamínovú a energetickú bombu😊

Po otvorení nápoj nádherne vonia. Prvé čo som cítila bol banán. Po ochutnaní som mala v ústach príval chutí.....banán, ananás ale aj tekvica, cítila som aj mandarínku. Niečo skvelé. Nápoj nemá úplne riedku konzistenciu, je to smoothie😊

Výhody

* nápoj bez cukru

* množstvo vitamínov a minerálov

* zasýti a dobije energiou

* vhodný po cvičení

Nevýhody

* malé balenie

Druhým je nápoj Body&Future vital energy

🥝🍏🍐🍑🍒🍋🍌🍓🍍🍎🍈🍉🍇

Je to nesýtený nápoj z ovocných štiav a drení, so zmesou šťavy s obsahom ovocia a zeleniny s pridaním semien šalvie (Salviahispanica). 

Zloženie: ovocné šťavy lisované za studena: červené hrozno, jablko, ovocné drene (malina, jahoda, jablko), ovocná zmes so zeleninovou zložkou cviklová šťava, ovocné extrakty (svätojánsky chlieb, jablko, hrozno), celé semená šalvie, zmesvitamínov: vitamín B6 a B12, kyselina lisyová a pantoténová, niacín, vitamín C, antioxidanty: kyselina askorbová, extrakt zo zelenej kávy.

  1. Svätojánsky chlieb rohovník alebo karob... struky majú sladkastú chuť a využívajú sa ako náhrada múky pri bezlepkobej diéte....ale stráži aj našu líniu a ponúka nášmu telu množstvo vitamínov.
  2. Salvia hispanica..chia...podporuje koncentráciu a dodáva energiu. Je známe, že majú liečivé účinky. Proteíny, kvalitné sacharidy, omega3 mastné kyseliny, vláknina, vápnik, železo či antioxidanty, to všetko nájdeme v týchto miniatúrnych životabudičoch plných energie a zdravia.
  3. Zelená káva ovplyvňuje metabolizmus glukózy a hladiny glykémie v krvi, predchádza cukrovke a znižuje hmotnosť

Musím povedať, že po otvorení som cítila cviklu, prvý hlt nápoja bol neopísateľný. Tento nápoj mi chutil viac ako active smoothie. K chia semienkam som sa dostala vďaka nápojom RioFresh a preto musim povedať že tento nápoj mi chutil viac. Príjemná lahodná sladkastá chuť s podtónom cvikle a hrozna je famózna. 

Nápoj som si dala po cvičení. Cítila som sa skvele, dobitá energiou, príjemne osviežená, zasýtená a s dobrým pocitom.

Výhody

* nápoj bez cukru

* množstvo vitamínov

* zložky napomáhajúce chudnutiu

* kombinácia ovocia a zeleniny

* smoothie

Nevýhody

* malé balenie

* rýchla závislosť😄

Ešte by som napísala pár riadkov k 100% kokosovej vode. 

Musim priznať, že po ochutnaní som nevedela či prehltnúť alebo vypľuť. Mne osobne to nechutilo avšak viem si kokosovú vodu predstaviť v nejakom miešanom možno aj alkoholickom nápoji. 

Ďakujem @sasienka1 a mccarter

Ďakujem za prečítanie❤

Tatiana