icon

Hovorím synčekovi- 3r, že v škôlke budú mať karneval. Pýtam sa, akú chce masku a on úplne skludom, že ZELENÚ 😂😂😂 no, vyber si mama 😂😂😂

avatar

🙂 žeby žabka?

13. jan 2018
avatar

Hrozno😍

13. jan 2018
avatar

shrek 🙂

13. jan 2018
avatar

mna napadol hned shrek

13. jan 2018
avatar
13. jan 2018
avatar

Vodník 😉

13. jan 2018
avatar
13. jan 2018
avatar

Ha ha ako moja pred vianocami,,, ze Simonka co by si chcela od Jeziska a ona ze nieco zlte,,, tak sme na tom podobne

13. jan 2018
avatar

Aj vianočný stromček je zelená maska 🌲

13. jan 2018
avatar

ninja korytnacka

13. jan 2018
avatar
13. jan 2018
avatar

podla mna chce byt tym alzauvrestanymufonom

13. jan 2018
avatar

Ked som sa mojho maleho spytala ake hracky by chcel na vianoce, odpoved bola: oranzove 😁

13. jan 2018