Hovorím synčekovi- 3r, že v škôlke budú mať karneval. Pýtam sa, akú chce masku a on úplne skludom, že ZELENÚ 😂😂😂 no, vyber si mama 😂😂😂
Hrozno😍
13. jan 2018
shrek 🙂
13. jan 2018
mna napadol hned shrek
13. jan 2018
Hulk
13. jan 2018
Vodník 😉
13. jan 2018
Vojak
13. jan 2018
Ha ha ako moja pred vianocami,,, ze Simonka co by si chcela od Jeziska a ona ze nieco zlte,,, tak sme na tom podobne
13. jan 2018
Aj vianočný stromček je zelená maska 🌲
13. jan 2018
ninja korytnacka
13. jan 2018
Ninja
13. jan 2018
podla mna chce byt tym alzauvrestanymufonom
13. jan 2018
Ked som sa mojho maleho spytala ake hracky by chcel na vianoce, odpoved bola: oranzove 😁
13. jan 2018
🙂 žeby žabka?