tehulkake
autor200ml sl.smotany 200g 🍫, čokoládu si rozlames na drobno, roztopis v šľahačkovej smotane, odstavis, po vychladnutí odložis aspoň na tri hodky do chladničky, môžeš aj na noc, 125g maslo si zvlášť vyšľahám, a potom spolu slaham do tuha, a natieram 🎂
24. sep 2017





Recept na parizsky krem by si mi nedala?🙏🙏🙏 moj sa stale scvrkne a vyzera jak...