Baby,je hodnota zeleza 10,1 u muza velmi nizka?co tak citam na nete,skor hranicna....ma aj dost tmave kruhy pod ocami...inak nic.
ja mam tiez dlho uz tmave kruhy pod ocami, ide mi to uz na nervy. Ze by kvoli zelezu ?
17. jan 2019
@fadama tak ja mám stále málo a nemám pocit že mám kruhy.treba skúsiť odber krvi nech lekár dá skontrolovať . Máte na to nárok pro prevencii
17. jan 2019
tmave kruhy pod ocami mavaju ale suvis s oblickami, pokial viem.. radsej aj to skontrolovat pre istotu
17. jan 2019
Tak mal by mať viac. Skúste chvíľku cviklu čučoriedky hovädzie mäso