icon

Baby,je hodnota zeleza 10,1 u muza velmi nizka?co tak citam na nete,skor hranicna....ma aj dost tmave kruhy pod ocami...inak nic.

avatar

Tak mal by mať viac. Skúste chvíľku cviklu čučoriedky hovädzie mäso

17. jan 2019
avatar

ja mam tiez dlho uz tmave kruhy pod ocami, ide mi to uz na nervy. Ze by kvoli zelezu ?

17. jan 2019
avatar

@fadama tak ja mám stále málo a nemám pocit že mám kruhy.treba skúsiť odber krvi nech lekár dá skontrolovať . Máte na to nárok pro prevencii

17. jan 2019
avatar

tmave kruhy pod ocami mavaju ale suvis s oblickami, pokial viem.. radsej aj to skontrolovat pre istotu

17. jan 2019