baby,kde zvyknete kupovat plazove stany pre deti?nic extra,ale zase,aby nieco aj vydrzali-vami osvedcene a pre 3r.dieta topanky do mora su lepsie cele,ci kroksy?ci sandalky?dakujem
@bambulka101 prosim ta,mas nejaku overenu znacku?lebo este som tento typ obuvi nekupovala,tak si necham poradit
lidl
stan
nám stan nevyhovoval vôbec, bolo pod ním nevydržateľne teplo, máme iba slnečník
@terezka1947 vzdy kupujeme na mieste, pri mori je vela stankov kde ich predavaju, no ma ich aj deichman
Stan sme kupili v exisporte, teda taky polostan a he výborný, zmestime sa všetci aj kvalita je super. A topanky do vody kupujem každý rok tieto. Sú vyborne, látka mekulinka, neošuchava nôžky keď sa namočí aj dosť skoro vyschnú
@8291 aj my sme mali jeden rok tieto topanocky , su naozaj dobre no je mi ich luto davat do mora aj ked im to more nejak viditelne neublizilo,
@bambulka101 no áno, ale raz sme dostali, také látkové nasúvačky po bratrancovej dcérke a tie keď sa namočili ju pod členkom dorezali do krvi, tak už je experimentuje, tieto jej fakt vyhovujú.
baby,dakujem za vsetky rady-idem hladat taketo topanocky....a este mam otazku,tie stany ste mali aj na kamienkovej plazi-teda,mali ste pod nimi nieco,vsak?
@terezka1947 budu mat inak teraz v lidli 🙂 za 14,99
@merynka3 idem pozriet ich stranku...
@terezka1947 mali sme aj na kamienkovej pláži, ale pod stanom nemqvame nič, len na spodok stanu dávame buď plážovu podložku-mame taku látkovú ako bývajú piknikove deky, alebo si dame osušky a ležíme na nich

my vzdy kupujeme tie klasicne latkove topanky do mora, croksy vyplavuje