Mamicky školákov,existuje nejaka flasa,termoska,z kt.by da dieta vedelo napit ako z tych klasickych PET flias,kt.maju sosacik?cize sa nevyleju,nemusia deti otvarat,srubovat vrchnaky?a udrží to teplo,ma cca 0,5-0,7l?
Pozrite značku Pura
My máme túto a sme spokojní https://www.google.sk/search?biw=1280&bih=800&t...
@popoluskaxy dakujem,pozriem
Lamart termoska z alzy..
Termoplechovka z orionu
Nasa ma termoskovu plechovku, len si zdvihne sosak a pije podobne ako zo slamky, maju ich v orione, kinekuse a pod
Moji maju tieto z orionu
Jednu mam aj ja,max spokojnost
Kavu v nej mam cely den horucu
Husky je bez slamky ale ľahko sa otvára (zatlačením čiernej gumené časti) a dá sa z nej rovno piť. Ja som slamky veľmi nechcela lebo sa tam usádzajú špiny a treba ich meniť.
Moji nosia v zime tieto. Majú poistku, aby sa neotvorili, netečú, po odklopení vrchnáku sa priamo pije, akurát tam nie je sosák
https://eshop.tescoma.sk/sport-termoska-so-zamk...
@terezka1947 z lamart rovno piť
dakujem,tak...idem porovnavat a rozhodovat sa

pridám sa aj ja ďakujem