icon

Dievčatá ide vám mk dobre?
Mne blbnu správy a bazár

avatar

Mne doteraz nešiel vôbec

25. apr 2016
avatar

ja som pred cca 30 min nemohla zapnut nic len sa mi hojdal konikkk

25. apr 2016
avatar

Od 15 tej. min týžden tak 2x neskutočne 😶

25. apr 2016
avatar

Ano blbne to dnes poobede

25. apr 2016
avatar

Ked nieco pozeram vo vacsine mi to ked idem prekliknut napr. na dalsiu stranu bazaru toto hodi.. Mam z toho nervu 😀

26. apr 2016