Dievčatá v ktorom týždni vám lekár oznámil, že čakáte dvojičky?
ďakujem
Mne pred týždňom v piatok...v 15 týždni (3 ultrazvuk, dovtedy dr videl iba jedno)..riadny šok, stále to predychavame...mame doma ešte nie 2 ročné dievčatko...ale čo už hlavne nech sú zdravé bábätká, dako to musíme dat
14. júl 2016
v 7tt., ked som začala krvácať :-/ ich bolo vidieť na sone..
14. júl 2016
thambelinka1
autor@tinula123
@resanka6 nám povedal lekár tak isto ze bude vedieť od 12 a niekedy až od 16tt ci dve.lebo teraz len povedal ze si myslí že budú dve no ze to potvrdí len neskôr.
14. júl 2016
..toto mam sono 7tt a už bolo jasné že sú dve...
14. júl 2016
@thambelinka1 na prvom ultrazvuku
14. júl 2016
v 6 tt videl dva plodove vaky, v 8 tt uz krasne bili dve srdiecka
14. júl 2016

Bola tu jedna kocka čo v 7tt mala jedno a v 12tt už boli dve...