Každá si ju musí kúpiť sama
Nie,dostala som flasku uz aj s citrónovou príchuťou a do hodiny boli vysledky
Pri prvom tehotenstve som bola priamo v Medirexe, kde všetko zarobili, zobrali krv, vypila som glukózu, počkala dve hodiny a znova zobrali krv. Teraz pri druhom som si glukózu kúpila, doniesla som aj šťavu z pol citróna, v ordinácii to sestrička namiešala, zobrala krv, moč, potom som glukózu vypila, počkala v pokoji dve hodiny, potom znova zobrala krv aj moč. Všade je to iné...
Jaaaj ked to vidím mi sliny normalne tečú 😁 mňam, dala by som si tu chutnú sladkú vodičku 😍
Ja som to vypila doma a len prišla k dr na krv
ani raz som nemusela zhanat sama, dostala som u doktora
Tak isto som ju dostala udr. Nic som si nemusela zhanat sama... ach to nase zdravotnictvo, jeden stat a vsade nieco ine... zderstvo..
Ano ja som si tam doniesla krizovky hned mi siel cas ryychkejsie
.. A ano kupivala som si to sama s citronom 🙂
Kupila vypila doma vygrcala a isla na krv 😂 nastastie sa stihlo coto vstrebat kym som to dala zo seba von
Mňa zaskočilo to keď mi sestrička prišla povedať, že zavolajte domov nech vam kúpia glukózu a donesú zajtra idete na test.
Mne to sestricka namiesala..
Aj ja som dostala u dr.
Ja som to nemala vobec
Tu citrón nedávajú.
A výsledky budú v utorok.
Skoro som sa rozrevala, že si ma tu ešte nechajú.

Áno sama a je to vyšetrenie na čele doobedie