icon

Mám extra radosť aj keď sa mi nepodarilo podľa predstáv.

avatar

Prečo nie je podľa predstáv? Ved je pekne

25. jan 2018
avatar

to je uplne jedno, je to iby symbol, aj keby bola iba biela a meno nic ine.

25. jan 2018
avatar

@katusik505 ďakujem
Ale sa nepodarila na obrázku je zatiahnutá

25. jan 2018
avatar

@stastna17 pre mňa to nie je iba symbol ale hlavne moja práca

25. jan 2018