icon

Neznášam toto oddelenie.
Tak nerada sem chodím.
Žalúdok stiahnutý slzy na krajičku a umelý úsmev.

avatar

Posielam vam objatie...
A kopec sily.. ❤🙏

29. nov 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
29. nov 2017
avatar
29. nov 2017