thambelinka1
autor@verini to je na sviečku ochrana
A meno sa tam dáva takto
28. apr 2016
áno áno dakujem, už som našla takú fotku s menom
28. apr 2016
@verini to je na sviečku ochrana
A meno sa tam dáva takto
áno áno dakujem, už som našla takú fotku s menom
kde sa tam dáva to meno? a čo je to biele? to je ozdoba do vlasov?