To by som aj ja rada vedela
5. máj 2016
thambelinka1
autor@elviska666
@stesil
Ahoj
Záleží čo sa naň dáva s menom sú 5.60-6€
😉
5. máj 2016
Veľmi krásny!!! 🙂
8. máj 2016
A stihla by si mi jeden takýto vyrobiť na 1.sv prijímanie na 22.maja????
8. máj 2016
thambelinka1
autor@elviska666 áno
8. máj 2016
@thambelinka1 Tak si poprosim s menom Bianka
8. máj 2016
thambelinka1
autor@elviska666 píšem správu
8. máj 2016
Prekrásne!
11. máj 2016
thambelinka1
autor@smudlo ďakujeme
11. máj 2016
Zdravým...chcem sa opýtať či je táto ponuka ešte aktuálna?
3. jún 2019

Ahoj, aka je cena? Dakujem