Maminky zacinam byt zufala.. Mozno budete vediet poradit.. Drobec 4 rocny ma nenormalne kvanta - pardon za vyraz - susnikov, pritom je klop-klop zdravy. Je to uz ale neunosne najma v noci lebo vobec sa nevie vyspat a ani ja kedze nevie poriadne dychat 😏 z coho sa ich moze tolko tvorit? Ked smrka alebo mu cistim nostek ozaj ich tam ma a vela, nostek mu cistim kazdy den. Dakujem za kazdu radu..
Suchý vzduch, mozno alergia
Cistite nos rano a vecer vincentkou,poriadne nastriekajte vincentku,vysmrkajte nostek s hlavou v predklone
Podla seba viem..zvhlcovac
Poriadne vetrat vetraaat morsky sprej aspon par dni pravidelne a poumyvat prach poprat zaclony ppalony atd..skus 🤗
Na čistenie je super konvicka, neviem ci to používate, ale vyskúšaj ;)
Zvlhčovač a výplach nosa morskou soľou. Najjednoduchšie vyčistí celý nos.
Daj si spravit vytery u dr, dcera mala “len” sople a z vyteriv potvrdenu moraxelu, domace recepty nezabrali, musela mat 3 dni lokalne atb
Tiež by som povedala že to môže robiť suchý vzduch. Skús zvlhčovať, dobrá je i Vincentka, pred spaním vytierať noštek AD vitamínom.
Suchý vzduch si myslím