Žienky dlhá menštruácia cca každý 2. cyklus od covidu.. plus stres, kojim, veľké horúčavy.. v byte 33 aktuálne.. môže mať súvis?.. jasné zbehnem aj k dr. no má dovolenku tak aspoň skúsenosti zatiaľ ma zaujímajú.. ďakujem 🙂
@ddaassuullaa ďakujem.. tento rok sme mali február, apríl a teda mne sa ťahal až do pomaly polky mája 🙄 takže asi to bude z toho..
@tianna je to velmi pravdepodobne. Skus sa dostat do pohody ak sa ti podari
@tianna kovid dokáže robiť kadejaké zloby..😕a teda ten postkovid, plus stres, dojčenie...
ja som mala v apríli kovid a odvtedy problém s menzesom aj na vyšetrení som bola u gynekológa všetko ok, hovoril že majú prípadov veľa, nevedia presne ako sa rozhádže a kedy sa dá do normálu, ani sa s tým nič nedá robiť ale že mám počítať 6 mesiacov takto a potom by sa mal upraviť podľa skúseností. Držím palce
Mne tiez covid trosku zhorsil ms. Ale asi len 2-3cykly. Potom uz ok.
No covid celkom slusne rozmrda menzes, velmi individualne komu ako a na ako dlho. A keby len menzes...