ako mam byt trochu sebavedomejsia?ked som s priatelmi je to v pohode ale akonahle sa rpzpravam s inymi ludmi co ich malo poznam cervenam sa,potim sa neviem co mam hovorit.Stretli ste sa niekto s tym?Uz sa chcem toho konecne zbavit
No, veru aj ja 🙂
30. okt 2012
Aj ja to mávam niekedy.Je to nepríjemne,ale nepomáha mi nič 🙂