icon

ako mam napisat adminovi?potrebujem sa nieco spytat.

avatar

na spodu tejto stranky máš ,,asmira team, tam klikni a napíš

10. dec 2012
avatar

martinjasen (admin)

10. dec 2012
avatar
10. dec 2012
avatar

v lavo dole na stranke, mam otazku na Asmira Team

10. dec 2012