ako mam napisat adminovi?potrebujem sa nieco spytat.
martinjasen (admin)
10. dec 2012
timotejka13
autor10. dec 2012
v lavo dole na stranke, mam otazku na Asmira Team
10. dec 2012
ako mam napisat adminovi?potrebujem sa nieco spytat.
martinjasen (admin)
v lavo dole na stranke, mam otazku na Asmira Team
na spodu tejto stranky máš ,,asmira team, tam klikni a napíš