baby hukate doma po deckach?ja mam niekedy pocit ze ma je pocut az na druhu bytovku:(((
to ako keby som písala ja :o)))) Staršieho hádže puberta kade-tade a ja som z toho zúfalá. Hlavne keď sa nechce učiť, s ničím nepomôže,..... ufffffffffff nevládzem.
19. nov 2012
tiez mam obcas pocit, ze ma pocut na druhy koniec dediny 😀 ale aj to treba 😀
19. nov 2012
timotejka13
autor@evatko
@zutom78
@stanusa999 tak som neni sama ja uz si pripadam niekedy jak debil furt hukam po nich
20. nov 2012
v piatok av sobotu som ziapala, nie hukala... :((((