baby kamoskin syn bude mat 10.maja 3 roky cize pojde do roboty a ona nevie ci sa nastupuje presne v ten den alebo pred tym ako to jre?dakujem
timotejka13
autor@katema aha ona pokracuje v materskej prvu ma dcerku takze je 5,5roka doma ani nevie ci ma dovolenku ale dakujem odkazem jej
7. jan 2013
mala by v ten ako dieta dovrsi 3 roky.. syn bude mat teraz 17.2. 3 roky to vychadza na nedelu tak 18. by som mala ist, ale to sa treba popytat v praci..
7. jan 2013
ako sa dohodne so zamestnavatelom a ci ma este dovolenku...