baby poradite mi?chcela by som vyskusat taku lentilkovu tortu len neniem co mam dat na vrch aby nepustali farbu,dakujem
alebo klasický parížsky krém s maslom, hlavné je aby si to dala stuhnúť do chladničky a určite sa ti nič topiť nebude a budú krásne držať 🙂 🙂
21. jan 2013
timotejka13
autor21. jan 2013
nieco maslove......maslo s cukrom.......toto by nemalo topit....