icon

baby potrebujeme otvorit skupinu AKO PRIBRAT prihlaste sa prosim niekto bez tretej osoby sa neda utvorit.vdaka

avatar

Aj ja potrebujem pribrat

3. mar 2013
avatar

@elin20 a mozme ta dat ako tretieho moderatora?

3. mar 2013
avatar

Ano...

3. mar 2013
avatar

no aj ja by som veru potrebovala aspon +5kg

4. mar 2013
avatar

@lenka3007 ahoj pojde to zalozit?

4. mar 2013
avatar

@timotejka13 ahoj, pojde 🙂

4. mar 2013
avatar

@lenka3007 super dik

4. mar 2013