baby potrebujeme otvorit skupinu AKO PRIBRAT prihlaste sa prosim niekto bez tretej osoby sa neda utvorit.vdaka
Ano...
3. mar 2013
no aj ja by som veru potrebovala aspon +5kg
4. mar 2013
timotejka13
autor@lenka3007 ahoj pojde to zalozit?
4. mar 2013
@timotejka13 ahoj, pojde 🙂
4. mar 2013
timotejka13
autor@lenka3007 super dik
4. mar 2013
Aj ja potrebujem pribrat