Dnes Tri oriešky pre Popolušku,vidim dobre?😀
kde?
21. apr 2014
timotejka13
autor@ivetka1981 na CT1 o 20.00h
21. apr 2014
@timotejka13 😀 čo zaspali dobu?? 😀
21. apr 2014
áno,na ČT1
21. apr 2014
V digitalnej uprave
21. apr 2014
TV program hotová katastrofa,ale na Babičku sa už teším 🙂
21. apr 2014
Na ct kvôli tomu ze dajako upravili obraz či čo
21. apr 2014
kde?