icon

Dnes Tri oriešky pre Popolušku,vidim dobre?😀

avatar
21. apr 2014
avatar
21. apr 2014
avatar

@ivetka1981 na CT1 o 20.00h

21. apr 2014
avatar

@timotejka13 😀 čo zaspali dobu?? 😀

21. apr 2014
avatar

áno,na ČT1

21. apr 2014
avatar

V digitalnej uprave

21. apr 2014
avatar

TV program hotová katastrofa,ale na Babičku sa už teším 🙂

21. apr 2014
avatar

Na ct kvôli tomu ze dajako upravili obraz či čo

21. apr 2014