Ja ked vidim tu Sisu Sklovsku,(teraz bola v smotanke)aj s tym jej trpaslikom tak mi je zle.proste je mi strasne nesympaticka nemozem si pomoct:(:(:(
aj mne a tie jej vecne pregebrene oci🙂
16. mar 2013
mm ju vola transvestita
16. mar 2013
hahah veru Siso Sklovský to je🙂))
16. mar 2013
a ked urobili ten trapas v relacii Slavik 2012, ja som plakala smiechom.. 😀 trapaaas..
16. mar 2013
Podobne;)
16. mar 2013
asi nie si sama 😀
16. mar 2013
aj mne idú hore krkom....
16. mar 2013
podobne:(