jaaaaj ako nemam rada tento sviatok Valentína:(((
ani ja...nie že by mi vadil deň ale v tedy sa každý hrá na lásku...ved ked sa dvaja ľudia ľúbia dokážu si to každý deň a nepotrebujú 14.2
14. feb 2012
jaaaaj ako nemam rada tento sviatok Valentína:(((
ani ja...nie že by mi vadil deň ale v tedy sa každý hrá na lásku...ved ked sa dvaja ľudia ľúbia dokážu si to každý deň a nepotrebujú 14.2
preco???