icon

jaj ale som si to ja zobrala debila!!!boze jaka som vytocena,baby slobodne nevydavajte sa!

avatar

no aj ja sa asi spamätávam z toho pekného...plne s tebou súhlasím

10. jan 2013
avatar

čo sa stalo?

10. jan 2013
avatar

joj, neskoro mi radis... ale ja som zatial spokojna...

10. jan 2013
avatar

neviem či to,že nebude svadba zachráni....už len to,že s nimi máme deti je viac, než svadba 🙂

10. jan 2013
avatar

@minimidimaxi tak to mas pravdu ja som to v tej najvacsej nasratosti pisala skor som to myslela na seba ze keby sa vratil cas uz to nespravim

10. jan 2013
avatar

@zabka88 ale raz zacas mu prepne a vyhadzuje mi take veci co bolo pred piatimi rokmi a tak/to by bolo na dlho/proste mam toho plne zuby ale pol hodku som si poplakala a je dobre aon sa samozrejme so mnou normalne dalej bavi

10. jan 2013