icon

jak ja neznasam tu Moncu z farmy, falosnica falosna, vcera jej Tomas dobre povedal, ten sa s nou ne.ere:)

avatar

presneeee, by som ju nakopala 😀

7. apr 2012
avatar

Aj ja si myslim.A podla mňa ona zjedla tie kolače,ukradla tabak len aby sa všetci hadali.

7. apr 2012
avatar

a čo bolo? som bola v práci tak som nevidela :-/

7. apr 2012
avatar

No baby dnes to bude zaujimave..citala som na nete len neviem ci to bude pravda,ale v dueli vyhra monca ale,ze neodide ani jedna lebo ze vraj vyhodia tomasa a romana..tak uvidime dnes vecer co to bude

7. apr 2012
avatar

ja ju ked vidim az sa my otvara....... fest falosna je ako chce vyhrat. hra sa ze jej nejde o peniaze vynikajuco jej povedal tomas tak to ma byt je to koza stara vychcana...

7. apr 2012
avatar

@zuzu007 a neviete baby co sa tam stalo vcera medzi tomas a ten blondak ten no co si pobalil veci?
@danka234
@olga1987
@kathka0022

7. apr 2012
avatar

@karolinka2427 no ktovie lebo v ukazke ssa roman zbalil som zvedava...

7. apr 2012
avatar

@karolinka2427 asi dnes budu davat, co sa stalo... ze vraj si tomas opral spinave ponozky vo vode, co mal roman nachystanu na kupanie 😀

7. apr 2012
avatar

fiha tak to bude zaujimave, sa tesim...

7. apr 2012