Kde vlastne zmizla ta Laura neni u Patrika?Nedivala som celé.
patrik ju ukriva v tom kaštieli na podkrový 🙂
3. jún 2014
dúfam že si nebudú z Laury brať príklad podobné "opice"....je to veľmi nebezpečné :(
3. jún 2014
ani mne sa nepáči, ako to zaplietli ☹ deti nech si príklad neberú. Presne takto aj v CHlapi neplačú ušiel ten Sebastián a schovával sa...no kde na to chodia tie deti ☹
3. jún 2014
je ! PO holej by som jej dala 😀 opica akási