mam dilemu:ist k vestkyni alebo nie?aj som zvedava co by mi povedala no na druhej strane sa bojim ze mi povie nieco zle:(
nepovie ti zle len ta upozorni coho sa mas vyvarovat,usmerni ta a trosku napovie a hlavne povzbudi aspon u mna to tak funguje,ze vzdy ma to tak trocha nakopne
kasli na vyestkyne....zivot sa ma zit a n ie prezivat...a ked budes k tym babiznam a povie ti nieco zle budes cakat kedy povie ti nieco dobre a to nepride budes sklamana....ale nebudes vnimat to co ti zivot ponuka sam ale to co ti niekto povedal...ja som pri nej nebola ale mam zlu skusenost...vdaka istej osobe som mala manzelstvo a psychiku na konci...
nechoď, ja som bola a aj som olutovala, mi povedala že sa rozvediem a teraz len čakám či to príde alebo nie, je to blbosť, čo má prísť to aj tak príde
ja by som sla. mne pomohla, isla som odtial taka kludna a vyrovnana ako nikdy..aj ked mi nepovedala iba dobre veci ale taky pokoj vo mne zanechala...
nechod. cakaj, bud trpezliva, co ti zivot prinesie a uvidis ako si to potom budes vazit!