maminy kupila som si v sekaci mikinu-inak tam nekupujem ale fakt sa mi pacila za 2ecka ale stale to ma taky divny puch.da sa to nejako odstranit?ani avivaz nepomaha.dakujem
timotejka13
autor@skajka52 ja som to len po prani vyvesial na balkon nepomohlo tak skusim dlhsie to tam nechat
6. jan 2013
viac praní to vyženie.
8. jan 2013
aj si to dala predtým vyvetrat na balkon ja som to dala vymrznut a trošku pomohlo....skus trebárs aj sušit vonku