Maminy minule som tu videla taky recept na salat-len som si to nepoznacila bolo tam kuracie maso+gyros,nejaka zelenina atusim tatarka.Neviete kde by som to nasla alebo nerobite niekto podobny? Dakujem,
čo chceš robiť šalát s kurtacím maskom? na to ti netreba rcp 🙂 osmahni maso, urob šalát aký lúbiš alebo čo chladnička dá aj zalievku akú chceš 🙂
7. máj 2014
timotejka13
autor@slunce3 ved tak robim zbezne co dom da😀 ale teraz som chcela presne tento spravit, a uz to nnemozem najst ale dik
7. máj 2014
timotejka13
autor@akika722 dakujem
7. máj 2014
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14789