poradte mi prosim:zajtra idem do banky mam vlozit peniaze na jeden ucet/este som to nerobila/ako mam postupovat?ja som z toho blbec lebo platim len cez IB.dakujem
hej hej, priprav si iba peniaze, cislo uctu a zbytok urobi ta teda za prepazkou))))
11. feb 2013
timotejka13
autor11. feb 2013
Ja iba prídem dám občiansky, číslo účtu a sumu a kedy to má odísť poviem.