Prave som sa docitala na fb /zeny ktore pozerate BV a nechcete vediet dopredu tak necitajte/ ze Petra aj zavru zato znasilnenie-pritom to on nebol ale ten Horak,Erik ze zdrhne do Kalifornie,Rita sa da dokopy s Baxom a Martin s Ninou budu spolu.Jaj sak som sa len rozculila.
no to bude riadne trapne..som si myslela ze sa laura prizna ktomu teraz..boze..riadne to dokvasili..☹
scenarista toho serialu je totalne bez fantazie
aj som si myslela, ze to bude takto nieako ... 🙂
Určite to nebude takto 🙂
to sa dalo čakať
@marcelka147 ja tiež že vyjde z poza dverí a povie pravdu.. jooj nasr.....ata som za to
horak to je ten psycholog ci kto? vzdy premeskam prve minuty
ja som pocula ze nina ma koncit v seriali tak pojde s erikom do kalifornie.... :D :D :D
Baby, a kedy ma končiť tento seriál?? Lebo sa to uz riadne zamotáva... Takze som zvedava ako to skončí 🙂
To že Petra zavru a až potom povie Laura pravdu je písane už v TV maxe pri nasledujúcich častiach a to že sa Nina skončí nakoniec s Martinom mi je jasne už od začiatku seriálu, nech sa to zamotáva ako chce
to fakt tak bude ??? mysliš žeby to napisali takto dopredu ??? no ale to sa všetko udeje asi do 9.teho lebo ma isť potom druhy dych.. :( oooj už teraz sa tešim na dalšiu seriu