icon

teraz pri pozerani Babicky si uvedomujem ake krasne bolo detstvo bez mobilov,pocitacov,internetu...

avatar

Ja by som dala vsetko zato, aby som s mojou babickou mohla byt aspon minutku. Strasne moc mi chyba :(

1. nov 2012
avatar

ja na to často myslím 🙂 inak kde dávajú ted?

1. nov 2012
avatar

@tinad tak to aj ja

1. nov 2012
avatar
1. nov 2012