To Burlive vino uz ma prestava bavit, furt to iste jedna trapka Salome odide,a pride druha Chantal.Oprsknuta suslava Laura uz nevie co so sebou no a ak spravia z Petra uchylaka tak koncim s tymto serialom:(
aj ja..jediný chlap čo tam je a aj toho idú "likvidovať"..scenár už o ničom
zdieľam tvoj názor... už dlhší čas to ide dolu vodou s týmto seriálom....
Asi tak len nedavno som to zacala z nudze pozerat kedze aj tak nic v telke nejde... len sa kazdou castou uistujem ze scenar vznikol v tej pivnici co maju vino lebo toto triezveho nenapadne...
otras Chantal uplne zbytocna postava jasne kazdy cumi len na jej kozy, a tej Laure by som taku dala po hube ze by sa spamatala soplana.
Panelák je najlepší🙂--Búrlivé víno bolo super--al Pocisková kedy som sa na to pozrela-len bačala a bačala:((
ja tiež nechápem, ako tam môžu dať hrať šušlavú herečku, poriadne mi to lezie na nervy
Mne to pride uz ako nasilu robeny serial... V jednom kuse dookola to iste... Ziadny dej, proste nic..
Asi tak nejak. Ja to pozerám úplne od začiatku a mam to ako drogu :(. .... Ale uz mi ten seriál začína aj poriadne liezť na nervy. Začne kradne počasie a seriál pre mna konci, tesim sa.
Urobili ztoho telenovlu na pockanie...hroza! A ta Inge so Zacharom...vrrr...otras!martin a a ta rita...och....a myslite ze nina bude tehotna?
@tannja mne to normaône trha usi ked pocujem to suslanie ona katastrofalne rozprava co to nepocuju?
@butterfly24 no kua to uz je vrchol s tym vymyslenym tehotenstvom.
@timotejka13 tak je ci nie je tehotna?
@lenkaaa000 je to možné🙂
podľa mňa tehotná nie je, ale Nina asi bude či sa mýlim?
@timotejka13 presne aj mne. Ja ju už ani nemôžem počúvať ako ma to znervózňuje 🙂
neviem čo to je ale ale už ani nemám chuť to zisťovať podľa tohto opisu :D