vcera sa mi snivalo o osranom zachode,dnes o psích hovnach to co toto?
si ma rozosmiala .........asi hej podaj keno...
28. nov 2012
hehe smejem sa...asi stastie..🙂
28. nov 2012
vcera sa mi snivalo o osranom zachode,dnes o psích hovnach to co toto?
si ma rozosmiala .........asi hej podaj keno...
hehe smejem sa...asi stastie..🙂
stastie ,podaj si Keno 🙂