icon

vcera v noci sa mi do domu vlamal zlodej... ze hlada peniaze... tak som sa pridal k nemu a hladali sme spolocne. 🙂🙂🙂

avatar

to je dobrééé🙂

18. sep 2012
avatar

a ste dáke našli???

18. sep 2012
avatar

@gledis no nejake drobaky🙂

18. sep 2012