vcera v noci sa mi do domu vlamal zlodej... ze hlada peniaze... tak som sa pridal k nemu a hladali sme spolocne. 🙂🙂🙂
to je dobrééé🙂
a ste dáke našli???
@gledis no nejake drobaky🙂
to je dobrééé🙂