viem ze sa tu do mna obujute ale fakt sa mi nepaci ked da niekto mena napr. Jano a Vanesa,alebo Tobias a Maria.viete ako to myslim ze jedno moderne druhe uz take starsie:(
niekomu sa to asi páči, inak by tak nedali. Každý z nás má iný vkus 🙂
8. mar 2013
rozumiem čo píšeš.tiež by som nedávala deťom jednému staršie meno tradičné,a druhému moderné.ale každý má iný vkus 🙂
8. mar 2013
Podla mna davaju rodicia mena ktore sa im paci nie ktore je momentalne moderne a leti
8. mar 2013
my máme Vierku a Marcelka