icon

Ahojte ,takže všetky predoperačne vyšetrenia mám v poriadku.Možem absolvovat operáciu ULZIBAT v Krakove, už túto stredu 19.marca. Držte všetci palce

avatar

vela štastia

17. mar 2014
avatar

vsetko dobre

17. mar 2014
avatar

nech to vsetko dobre dopadne, drzte sa🙂

17. mar 2014
avatar

dakujeme

17. mar 2014