Chcela by som sa podakovat všetkým , ktorý nás poznaju , ale aj nepoznaju a podporili nás , a držia nám prsty. Naozaj podakovanie patrí všetkým ludom, ktorý pomáhaju. No bohužial potrebujeme ešte pomoct. Velmi vás prosím kto može pomožte ,alebo zdielajte iba tak sa nám to podarí.Dakujeme
http://dakujeme.sme.sk/vyzva/322/pomoc-pre-nash...
Pomoc pre nášho anjelika | Príbehy | Ďakujeme.sme.sk
dakujeme.sme.sk
Timejka je naš anjelik. Narodila sa predčasne ako extrémne nezrelá v 30. týždni tehotenstva. Po všetkých komplikáciách, ktoré Timejka musela
napis tvoj pribeh adminom tu na MK, daju to do "vybrali sme" - tak sa o vas dozvie ovela viac mamiciek. Posli mi prosim ta c.uctu do IP, skusala som poslat cez ten odkaz, ale momentalne asi nejde inernetbanking SLSP, tak jedine neskor
aj ja som skúšala, cez výzvu prispieť, ale slsp už nerobí prevody, lajknem si ťa a určite niečo pošlem v novom roku....
dakujem všetkým , určite napišem pribeh adminovi
mrzí ma, že viac nemôžem......