Maminky nechodite s detičkami na očné ku dr. ORLOVSKEJ?Možte my napísat kde má presne ordináciu. Dakujem
som v omeskani 😀
ja viem ja tam chodim so starsim - vozickar a rocnou este nechodiacou
tak ti poviem mame co robit a ze si tam videla tie korene co nechali pacienti zapustene pri tom vytahu ze? 😀
16. dec 2013
budova pred nemocnicou da sa tam aj parkovat ztp ma zadara
musis vojst dnu a vytahom - sa nacakas- na 6 poschodie potom chodbou rovno a na pravo mas dvere oftalmologia beru na poradie v akom prides cize vezmes si cisielko