icon

Našej Timejke prajeme všetko dobré a vela zdravička, aby sme to dotiahli do uspešného konca.
A samozrejme všetkým Timejkám všetko naj.

avatar

Všetko najlepšie Timuške! 🙂

24. jan 2013
avatar

dakujeme

24. jan 2013