Nenašli by sa ešte neaké akčné maminky , ktoré by nám vedeli pomoct s 2% z daní, je to pre Timejku na liečenia., velmi by nám to pomohlo .Ak máte zamestnaneho manžela, dobrých susedov, priatelov. Možte mi dat do IP spravu s vášim mailom a pošlem inštrukcie a tlačivka. DAKUJEM ste zlaté
timuska28
autorahoj došla aj som ti poslala
8. feb 2013
jaaaj skoda, ze si nevidela moju spravu, ja som tu chcela niekomu darovat 2% a nikto sa mi neozval, taka skoda, asi teraz je uz neskoro, ze? :(
31. máj 2013
timuska28
autorano už je neskoro na buduci rok sa ozvem určite ak to bude možne , a najlepšie poprosit viacerých , vela maminiek nam darovalo potrebujeme to
31. máj 2013
došla ti moja správa? dnes mi pošta nejako seká