icon

Prosím vás maminy potrebovala by som poradit.Ide o to ,že by som potrebovala prepravit špecialnu rehabilitačnu stoličku pre moju dcérku z obce Koš okres Prievidza do Košic.Darovala my ju jedna maminka ,ale iba pod tou podmienkou ,že si ju osobne preberiem alebo niekoho po nu pošlem.Dcérka ju velmi súrne potrebuje do školky.Existuje neaká možnost ,že by som tam ja poslala kuriera ?Tá pani ma tiež neake problémy so synom je po operácii a nechcem ju už otravovat ,lebo to nema ako prepravit na poštu do prievidze,iba osobný odber.Alebo nenašla by sa neaka maminka z Prievidze ,ktorá by išla po nu a poslala my to ?Velmi by som bola vdačná,peniažky by som vám previedla na učet za poštovné.Súrne.DAKUJEM

avatar

teoreticky by si mohla poslat kuriera.....tam by mu to musel niekto dat a ty vyzdvihnut

28. sep 2014
avatar

neviem ti osobne pomoct, ale kurierske sluzby funguju tak, ze si pre prepravovanu vec aj sami pridu, takze myslim, ze by to nemusel byt problem 🙂

28. sep 2014
avatar

Najdi si na slovenskej poste cislo na kuriera a ten to vyzdvihne na mieste a doruci tebe domov.

28. sep 2014
avatar

Hm,to ti moc nepomohla....je to dialka....keby ona skusi poprosit nejakeho kamionistu,je tam dost prepravnych firiem,ci nechodia do kosic a okolia....pochadzam odtial,tak by sa to teoreticky dalo.len ci ona bude ochotna to obehat....

28. sep 2014
avatar

Na info linku sa dovolat neviem ,lebo dnes nepracuju až zajtra,ale ta pani chodí do Martina ,lebo ma syna po operácii.Keby ju vedel dnes večer niekto vyzdvihnut.

28. sep 2014
avatar

@timuska28 Ahoj skus napísat v skupine Preividza a poprosit ich tam

28. sep 2014
avatar

@timuska28 ivi da sa to,mne tak bol kurier pre kociar

28. sep 2014
avatar

ako si dopadla, kurier pride az domov, da sa to tak, zastane a nalozi, mne tak prisli veci, cez postu som to riesila

29. sep 2014
avatar

bohužial už neaktualne,ta pani už tu stoličku dala inej ,takže musíme zhánat znova kto by nám neaku daroval,škoda velmi by sme ju potrebovali

29. sep 2014
avatar

@timuska28 tak to je skoda,mohla chvilu pockat

29. sep 2014
avatar

och a aku potrebujes stolicku, skusim sa opytat po okoli, len nejak sa to vola, ?

29. sep 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@tehulkake je to špecialna stolička volá sa ARIS 2 alebo 3, http://www.servisinvo.sk/produkty/ostatne/sedac...

29. sep 2014
avatar

@timuska28 ok skusim zistit,

29. sep 2014
avatar

no nic zatail uvidime, rozhodila som siete, a ako ta trojkolka, podarilo sa vyzbierat?

30. sep 2014
avatar

@tehulkake bohužial na tu trojkolku sa nám podarilo vyzbierat iba 13euro tak som to dalej neriečila,možno zase na buduci rok ,tento rok sme už strašne vela minuli na rehabilitácie a operáciu

30. sep 2014
avatar

@timuska28 och skoda :(

30. sep 2014