icon

S Timejkou sme boli na stretnutie predčastniatok v Slovenskom raji bolo super,hoci sme najlepší program a spoločné fotenie prespali.

1
1
2
avatar

škoda že my sme o tom nevedeli..... ☹

23. jún 2014
avatar

Ani my sme nevedeli,boli by sme sli

23. jún 2014
avatar

škoda ,bol tam aj dr.Krcho

23. jún 2014
avatar

@timuska28 ..bolo niekde info o stretnuti?...ja som nic nepostrehla..skoda, mozno nabuduce...

23. jún 2014
avatar

@natina79 áno bolo to na FB

24. jún 2014