icon

Tak a dnes zase dobrá správa .Volali nám zo školky sme prijatý od septembra.Už Timejka nebude malé bábo ,ale velká slečna - školkarka. Timejke velmi chýba kolektív.Velmi sa už tešíme.Jupíííí 🙂 🙂 🙂

avatar

Super,Tesime sa🙂

13. máj 2014
avatar

paráda!nás nechcú nikde ☹

13. máj 2014
avatar

A kam budete chodit?

19. máj 2014
avatar

@slniečko38 opatske

19. máj 2014
avatar

@timuska28 aj my tam budeme chodit🙂

20. máj 2014