Tak a dnes zase dobrá správa .Volali nám zo školky sme prijatý od septembra.Už Timejka nebude malé bábo ,ale velká slečna - školkarka. Timejke velmi chýba kolektív.Velmi sa už tešíme.Jupíííí 🙂 🙂 🙂
paráda!nás nechcú nikde ☹
13. máj 2014
A kam budete chodit?
19. máj 2014
@timuska28 aj my tam budeme chodit🙂
20. máj 2014
Super,Tesime sa🙂