Žienky dnes mám dobru správu nadacia Srdce pre deti nám schvalila prvý pobyt v RENONE. N o a na druhý by sme mohli ist z nazbieraných peniažkov na vyzve.Ale som dnes štastná .Konečne sa posunieme vpred.
juuuj, srdečne gratulujem!!! teším sa s vami!!! 🙂
30. jan 2013
to je super tam Vam bude velmi dobre, posunie vas dopredu uvidis 🙂
30. jan 2013
timuska28
autorved to potrebujeme velmi
30. jan 2013
Supeeeeeeeer tesime sa za Timku🙂
30. jan 2013
my zasa do adeli 🙂
15. feb 2013
timuska28
autortak vám držim palce
15. feb 2013
Teším sa s Vami držkaj te sa mi kočky.