ahojte mamicky aj vase deticky maju taky rapel ked nechcu ist spinkat poobede ako moj? neni to casto ale ked uz tak to stoji za to fuuu.
coo tak to sme este na tom lepsie ale on tak brualne ze sa aj zajde tebe nie:_( ja som s toho hotova aby nezacal este koktat sa tak hovori ze ked tam moc deticky placu ze mozu koktat tak preto to nechcem aby plakal hned ho utesujem fuu
..u nás fungovala nenásilné uloženie pri pustenú rozprávku,prípadne s knižkou ktorú si čítali,nemuseli si ľahnúť-mohli sedieť 🙂 mne vlastne stačilo,že z postele nevylezie 2 hodinky(na tom som trvala!, lebo nožičky si musia oddýchnuť aby sa vládali aj poobede hrať 🙂 postupne sa naučili,že chodia iba oddychovať a dosť často aj zaspali,nenútila som ich...ukladala som ich okolo 12-12:30 a najneskôr o 15 som ich zobudila/alebo už mohli vyskočiť z postele sami 😉
mno sak on je praveze az moc nauceny on pekne chodi spinkat nikdy nema s tim problem pekne si ide lazkat ale raz za mesiac toto spravi ze ma sabes :D
Tak to zavidim, ze to nie je casto - maly ma 2 roky a robi mi to tak cca. 3x tyzdenne ☹